Головна » Будні університету » B нашому університеті було проведено пробне ЗНО з англійської мови

B нашому університеті було проведено пробне ЗНО з англійської мови

24.02.2018 в нашому університеті було проведено пробне ЗНО з англійської мови. Викладачі англійської секції кафедри української та іноземних мов прийняли активну участь у організації та  проведенні пробного тестування. Майбутні абітурієнти отримали можливість проявити свої знання з англійської мови. За результатами виконання  завдань викладачі визначать  роботи 3 переможців.