18-20 квітня 2018 року на базі інженерно-економічного факультету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

В олімпіаді взяли участь студенти вищих навчальних закладів, які готують фахівців галузі знань 19 “Архітектура та будівництво” спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». В олімпіаді прийняти участь 20 команд з загальною кількістю учасників – 59 осіб.

Олімпіада проводилася в два тури. Перший тур включав теоретичні питання з дисциплін: «Геодезія», «Землеустрій», «Державний земельний кадастр», «Земельне право». Другий тур включав вирішення практичного завдання з дисциплін: «Геодезія», «Землеустрій», «Державний земельний кадастр», «Земельне право».

Оцінивши результати письмових робіт з практичного туру та врахувавши результати теоретичного туру на основі тестування учасників олімпіади, журі визначено переможців, яким було вручено дипломи та грамоти.

18-20 квітня 2018 року на базі інженерно-економічного факультету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  193 «Геодезія та землеустрій».