Головна » Будні університету » 18-20 квітня 2018 року на базі інженерно-економічного факультету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

18-20 квітня 2018 року на базі інженерно-економічного факультету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

В олімпіаді взяли участь студенти вищих навчальних закладів, які готують фахівців галузі знань 19 “Архітектура та будівництво” спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». В олімпіаді прийняти участь 20 команд з загальною кількістю учасників – 59 осіб.

Олімпіада проводилася в два тури. Перший тур включав теоретичні питання з дисциплін: «Геодезія», «Землеустрій», «Державний земельний кадастр», «Земельне право». Другий тур включав вирішення практичного завдання з дисциплін: «Геодезія», «Землеустрій», «Державний земельний кадастр», «Земельне право».

Оцінивши результати письмових робіт з практичного туру та врахувавши результати теоретичного туру на основі тестування учасників олімпіади, журі визначено переможців, яким було вручено дипломи та грамоти.

   

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання